Меблі-трансформери сьогодні набувають все більшого поширення, оскільки дозволяють раціонально використати простір малогабаритного приміщення.

Найбільш поширеним серед таких меблів є ліжко-шафа (відкидне ліжко).

Ліжко-шафаце розкладне ліжко-трансформер з унікальним підйомним механізмом. Особливістю такого ліжка є те, що воно може бути частиною меблевого ансамблю, наприклад, стінки у вітальні, бібліотеки у робочому кабінеті, або елементом книжкової шафи у дитячій кімнаті.

Тепер навіть невеличка кімната, крім свого безпосереднього призначення, може використовуватись як спальня.

Відкидне ліжко у вертикальному положенні може сховатись у шафі глибиною до 45-50 см.

Дно відкидного ліжка – це одночасно і фасад шафи, який може бути прикрашений ротангом, рисунком чи дзеркалом, щоб візуально розширити простір приміщення.

         Шафа у даному випадку є багатофункціональноюв одному відділенні перебуває ліжко, інші відділення використовуються для зберігання речей. Такі ліжка-шафи можуть складатися як по вертикалі, так і по горизонталі, що значно збільшує можливості використання оригінальних рішень при проектуванні меблів.

 

Ще одним  видом трансформерів є ліжко-стіл, коли спальна частина разом з матрацом повертається до стіни, а на її місце стає письмовий стіл, довжина якого дорівнює довжині матраца.

При опусканні стола спальна частина повертається на своє місце, а на столі не потрібно навіть нічого прибирати, всі речі на ньому можна залишити до ранку.

Складання та розкладання ліжка-стола не вимагає великих зусиль і займає декілька секунд.

Зверху над ліжком-столом можна розмістити ще одне ліжко чи тумбочки.

 

У таблиці наведено базові ціни на ліжко-шафу в залежності від розміру матрацу та з фасадом з ДСП.

Ціна включає ламелі, доставку та монтаж. Матрац в ціну не входить. Гарантія - 2 роки.

 

 

 

Якщо у Вас виникли питання, то Ви можете подзвонити нам, написати на пошту, поставити його на нашому форумі (для цього потрібно зареєструватися) або на нашій сторінці у фейсбук https://www.facebook.com/MebliStudio/  (вподобавши сторінку Ви будете в курсі усіх акцій та новин).

 

View the embedded image gallery online at:
http://mebli-studio.in.ua/mebli-transformeri#sigFreeIdc7e0d7ea17