Кожна людина, що вирішила обновити меблі у своєму помешканні, зокрема шафу, намагається це зробити відповідно до вибраного стилю інтер’єру. Але яким би він не був, найкращим варіантом сучасного виконання шафи є шафа-купе. Причин такого вибору є декілька і вони цілком очевидні:

1. Двері шафи-купе економлять місце порівняно з розпашними, що особливо актуально для невеликих кімнат.

2. Шафа-купе дозволяє візуально розширити простір кімнати, її використання доцільне як у спальні, так і у вітальні, передпокої чи дитячій кімнаті.

3. З допомогою шафи-купе можна створити оригінальні, незвичні інтер’єри, обмежені лише уявою дизайнера. Студія меблів "Від мрії – до реальності…" допоможе Вам оформити двері шафи-купе такими видами декору:

1. Фотодрук на склі.

2. Піскоструйні матові рисунки.

3. Художні ручні рисунки.

4. Гравірування.

5. Інкрустація ф’юзінгом.

6. Комбінування матеріалів дверей тощо. Внутрішнє наповнення, розміри, функціональність шафи-купе можуть виглядати по-різному, в залежності від її призначення і місця розташування. У нас Ви можете замовити красиву і практичну шафу-купе, виготовлену на замовлення, з урахуванням Ваших розмірів, кольорового та стилістичного рішення Вашого інтер’єру.

 

Якщо у Вас виникли питання, то Ви можете подзвонити нам, написати на пошту, поставити його на нашому форумі (для цього потрібно зареєструватися) або на нашій сторінці у фейсбук https://www.facebook.com/MebliStudio/ (вподобавши сторінку Ви будете в курсі усіх акцій та новин)

View the embedded image gallery online at:
http://mebli-studio.in.ua/shafi-kupe#sigFreeId45dc17bd5a