Нині існує багато матеріалів для виготовлення кухонного фартуха. Найбільш поширеними є плитка та скло, яке останнім часом все частіше почали застосовувати.

Зупинимося детальніше на скляному фартусі. Скло є достатньо міцним матеріалом, гігієнічним, стійким до впливу жирів та кислот і легко піддається очищенню.

Скло для фартуха повинно мати не тільки запас міцності, а й бути безпечним. Таким вимогам задовольняє гартоване скло. Це скло міцніше за звичайне скло більш ніж у 5 разів. Крім цього, загартоване скло при розбиванні не утворює небезпечних осколків, оскільки розсипається на дрібні шматочки розміром близько 0,5 сантиметра. Для кухонних фартухів використовують гартоване скло товщиною 6-8 мм. 

Ще однією перевагою скла є його "дзеркальність", а це сильний ефект, особливо в тісних кухнях.

Сучасні технології дозволяють вирізати зі скла довільні форми та отвори, що важливо, наприклад, якщо на скляній панелі буде знаходитись розетка. Для розеток у склі вирізаються овальні отвори, у які під час монтажу встановлюють розетки, а поверх скла – зовнішню панель розетки.

Скляну панель можна розташовувати поряд з варильною поверхнею, оскільки, скло загартоване і вплив побутових температур ніяк не впливає на його властивості, більше того – ми передбачили особливості термічного розширення скла і застосовуємо відповідні кріплення, тому немає обмежень застосування скла поруч з варильними панелями. Скло витримує значні температури, однак для панелі із фотозображенням не рекомендуються температури вище 120 градусів. Враховуючи те, що навіть поблизу газових пальників температура склопанелі не перевищує 70 градусів за Цельсієм – склопанелі можна використовувати в кухнях.

Фотозображення наноситься шляхом друку на зворотній (прилеглій до стіни) стороні склопанелі. Друк здійснюється екологічно чистим і стійким УФ-чорнилом. Воно не вицвітає, і оскільки знаходяться на зворотному боці панелі, захищено від механічного впливу.

 

Ми можемо виготовити склопанель для Вашої кухні із зображенням з нашого каталога або будь-яким іншим.